Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

"Dobrze obsłużony Klient może przynieść więcej niż reklama za $10,000"

- Jim Rohn

Helpdesk IT – co to?

Helpdesk IT to wydzielony w organizacji zespół specjalistów, których zadaniem jest udzielenie szybkiego wsparcia IT użytkownikowi.

Usługi informatyczne Helpdesku to taka pomoc informatyka pierwszego kontaktu. Tego typu wsparcie IT może być realizowane wewnętrznie lub w formie Outsourcingu.

Helpdesk IT EXIGO. Co oferujemy?

L1 – pierwsza linia wsparcia. Zespół specjalistów odpowiadających za pierwszy kontakt z użytkownikiem i rozwiązanie problemu, jeśli to możliwe od ręki. Usługi te świadczymy zdalnie za pomocą profesjonalnych narzędzi RMM.

 

L2 – druga linia wsparcia. Eksperci, którzy rozwiązują zgłoszenia wymagające więcej czasu lub wizyty na miejscu u Klienta. Np. wymiana dysku w komputerze, migracja na nowy sprzęt.

 

Rejestracja zgłoszeń. Zgłoszenia rejestrujemy mailowo i telefonicznie w dedykowanym systemie ticketowym. Dzięki temu użytkownik na bieżąco dostaje informacje o statusie jego zgłoszenia i jak przebiega postęp prac.

Profesjonalne narzędzia. Usługi IT świadczymy przy wsparciu nowoczesnych systemów: RMM – do zarządzania komputerami, monitorowania i pomocy zdalnej, CRM – do obsługi zgłoszeń, IT Doc – do tworzenia dokumentacji technicznej

Raportowanie – wszystkie nasze prace dokumentujemy i raportujemy w obszernej formie: co, kiedy i dla kogo było robione, ile czasu zajęło rozwiązanie poszczególnych problemów. Raporty wysyłamy co miesiąc lub na życzenie Klienta

Obsługa dwujęzyczna – zapewniamy obsługę IT w języku polskim i angielskim. Wszyscy nasi specjaliści biegle posługują się językiem angielskim. Mamy Klientów w całej Europie a także Stanach Zjednoczonych

Helpdesk IT EXIGO – dla kogo?

Małe firmy i organizacje – którym nie opłaca się utrzymywanie własnego informatyka. Wśród naszych klientów są małe kancelarie prawne, rodzinne firmy budowlane, warsztaty samochodowe i wiele innych niewielkich podmiotów.

Duże firmy i korporacje międzynarodowe – które potrzebują wsparcia IT dla lokalnego oddziału firmy albo dodatkowych usług informatycznych dla swojego działu IT. Z naszego Helpdesku IT korzystają m. in. firmy ze Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA.

Helpdesk IT EXIGO – jak to działa w praktyce?

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom