Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

Usługi informatyczne dla firm na terenie Konstancina-Jeziornej

Exigo Sp. z o.o. jest renomowanym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie obsługi informatycznej dla przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje outsourcing IT, dedykowany do zapewnienia wszechstronnego wsparcia w dziedzinie helpdesku, bieżącej asysty użytkowników oraz realizacji zadań administracyjnych na zlecenie wewnętrznych działów IT naszych klientów.

Dla klientów zlokalizowanych w Konstancinie-Jeziornej, oferujemy profesjonalne usługi informatyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. W ramach naszego wsparcia zapewniamy zarówno pomoc zdalną, jak i bezpośrednią interwencję techniczną, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Odkryj jak Exigo zmodernizuje IT w Twojej firmie

Korzyści usług IT od Exigo

Oszczędność – zewnętrzne usługi IT są tańsze w porównaniu do zatrudnienia i utrzymania specjalisty lub zespołu specjalistów

 

Skalowalność i elastyczność – łatwo zmienić zakres i ilość świadczonych usług w zależności od naszego aktualnego zapotrzebowania

 

Dostęp do wiedzy i ekspertów z różnych specjalizacji IT: sieci, serwery, komputery osobiste, strony www, oprogramowanie

 

Usługi IT – dla kogo?

Małe firmy i StartUp’y, których nie stać na duży wydatek jakim jest zatrudnienie informatyka lub całego zespołu specjalistów zazwyczaj korzystają z rozwiązań które oferuje zewnętrzna obsługa informatyczna.

Duże firmy i korporacje międzynarodowe bardzo często delegują część lub całość zdań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą informatyczną wybierając zewnętrzne wsparcie IT. (Np. dla lokalnego oddziału, lub jako pomoc dla własnego działu IT)

Podmioty chcące skupić się w 100% na swojej statutowej działalności, np. firmy księgowe, programistyczne, instytucje kulturalne, teatry, orkiestry najchętniej wybierają kompleksowe usługi informatyczne.

Kluczowe korzyści z profesjonalnej obsługi IT

Exigo dla Konstancina-Jeziornej - tak działa nasze IT

Exigo zapewnia usługi IT realizowane zawsze na czas i na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych klientów. Wykorzystujemy zaawansowane technologie do zarządzania i monitorowania infrastruktury IT, co umożliwia optymalizację zasobów i gwarantuje nieprzerwane działanie systemów naszych klientów. Nasza oferta  w Konstancinie-Jeziornej obejmuje m.in.:

 • Kompleksową opiekę nad infrastrukturą IT i sprzętem,
 • Profesjonalną naprawę komputerów i laptopów,
 • Fachowe doradztwo w wyborze sprzętu i oprogramowania,
 • Precyzyjną instalację oraz konfigurację systemów,
 • Ciągły monitoring i błyskawiczną interwencję w razie awarii.

Nasze doświadczenie w pracy z rozmaitymi sektorami pozwala na dostosowanie oferty do unikalnych potrzeb każdej firmy, zapewniając usługi zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie dla maksymalnej wygody i efektywności.

Zobacz jak szybko jesteśmy w stanie dojechać do Kontancina-Jeziornej

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom

  Niniejszym udzielam referencji firmie Exigo, która dostarcza nam profesjonalnej obsługi IT. Jako biuro księgowe i doradztwa podatkowego przetwarzamy cyfrowo bardzo dużą ilość danych wrażliwych i poufnych...

  TWR Sp. z o.o.