Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

Obsługa informatyczna B2B – Usługi IT w Pruszkowie

Exigo Sp. z o.o. uznaje za swoją misję dostarczanie wyspecjalizowanych rozwiązań IT dla sektora B2B, koncentrując się na kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw poprzez model outsourcingowy. Nasze usługi obejmują wszechstronne wsparcie helpdeskowe, gwarantujące nieprzerwaną asystę dla użytkowników końcowych, oraz wykonywanie zaawansowanych zadań administracyjnych na zlecenie działów IT naszych klientów. Dzięki naszej obecności na terenie Pruszkowa, jesteśmy w stanie oferować personalizowane usługi IT, które elastycznie dopasowują się do specyficznych wymagań każdego przedsiębiorstwa, oferując wsparcie zarówno zdalne, jak i stacjonarne.

Dlaczego warto skorzystać z usług IT Exigo?

Usługi IT Exigo zalety:

Oszczędność – zewnętrzne usługi IT oferowane przez Exigo pozwalają na oszczędności w porównaniu z kosztami zatrudnienia i utrzymania specjalisty lub zespołu specjalistów.

 

Skalowalność i elastyczność – łatwo zmienić zakres i ilość świadczonych usług w zależności od naszego aktualnego zapotrzebowania

 

Dostęp do wiedzy i ekspertów z różnych specjalizacji IT: sieci, serwery, komputery osobiste, strony www, oprogramowanie

 

Usługi IT – dla kogo?

Małe firmy i StartUp’y, których nie stać na duży wydatek jakim jest zatrudnienie informatyka lub całego zespołu specjalistów zazwyczaj korzystają z rozwiązań które oferuje zewnętrzna obsługa informatyczna.

Duże firmy i korporacje międzynarodowe bardzo często delegują część lub całość zdań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą informatyczną wybierając zewnętrzne wsparcie IT. (Np. dla lokalnego oddziału, lub jako pomoc dla własnego działu IT)

Podmioty chcące skupić się w 100% na swojej statutowej działalności, np. firmy księgowe, programistyczne, instytucje kulturalne, teatry, orkiestry najchętniej wybierają kompleksowe usługi informatyczne.

Zobacz, dlaczego obsługa informatyczna jest ważna dla firmy

Exigo w Pruszkowie - tak działa nasze IT u Ciebie

Wybierając Exigo, wybierasz pewność i jakość usług IT w Pruszkowie, które są nie tylko zawsze „na czas”, ale również bardzo często rekomendowane przez naszych klientów. Z nami Twoja infrastruktura IT będzie zarządzana nowocześnie i efektywnie, co zapewni ciągłość działania systemów informatycznych w firmie. Nasza oferta obejmuje:

 • Kompleksową opiekę nad Twoimi systemami i sprzętem;
 • Ekspresową naprawę komputerów i laptopów;
 • Profesjonalne doradztwo w doborze najlepszego sprzętu i oprogramowania;
 • Szybką instalację i konfigurację wybranych rozwiązań;
 • Niezawodny monitoring i natychmiastową reakcję na problemy;

 

Dzięki naszej wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu w obsłudze wielu branż, jesteśmy w stanie zaoferować usługi dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb, niezależnie od charakteru działalności i specyfiki oprogramowania w firmie. Oferujemy wsparcie zarówno na miejscu, jak i zdalnie, zapewniając Ci elastyczność i spokój ducha. Wybierz Exigo i daj nam zadbać o Twoje IT, abyś Ty mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Zobacz jak szybko jesteśmy w stanie dojechać do Pruszkowa

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom

  Niniejszym udzielam referencji firmie Exigo, która dostarcza nam profesjonalnej obsługi IT. Jako biuro księgowe i doradztwa podatkowego przetwarzamy cyfrowo bardzo dużą ilość danych wrażliwych i poufnych...

  TWR Sp. z o.o.