Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

Obsługa informatyczna dla firm – Usługi IT B2B na Służewcu

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług informatycznych dla firm na terenie Służewca. Exigo Sp. z o.o. specjalizuje się w outsourcingu IT, oferując kompleksowe wsparcie helpdeskowe, ciągłe wsparcie użytkowników oraz realizację zadań administracyjnych. Dzięki elastycznemu podejściu dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając wysoką jakość usług informatycznych, w tym zarówno zdalne, jak i lokalne wsparcie techniczne. Skorzystaj z naszej pomocy, by skupić się na głównych celach biznesowych swojej firmy!

Dlaczego warto skorzystać z usług IT Exigo?

Usługi IT Exigo zalety:

Oszczędność – zewnętrzne usługi IT oferowane przez Exigo pozwalają na oszczędności w porównaniu z kosztami zatrudnienia i utrzymania specjalisty lub zespołu specjalistów.

 

Skalowalność i elastyczność – łatwo zmienić zakres i ilość świadczonych usług w zależności od naszego aktualnego zapotrzebowania

 

Dostęp do wiedzy i ekspertów z różnych specjalizacji IT: sieci, serwery, komputery osobiste, strony www, oprogramowanie

 

Usługi IT – dla kogo?

Małe firmy i StartUp’y, których nie stać na duży wydatek jakim jest zatrudnienie informatyka lub całego zespołu specjalistów zazwyczaj korzystają z rozwiązań które oferuje zewnętrzna obsługa informatyczna.

Duże firmy i korporacje międzynarodowe bardzo często delegują część lub całość zdań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą informatyczną wybierając zewnętrzne wsparcie IT. (Np. dla lokalnego oddziału, lub jako pomoc dla własnego działu IT)

Podmioty chcące skupić się w 100% na swojej statutowej działalności, np. firmy księgowe, programistyczne, instytucje kulturalne, teatry, orkiestry najchętniej wybierają kompleksowe usługi informatyczne.

Jak obsługa informatyczna może zwiększyć efektywność Twojej firmy?

Exigo dla Służewca - tak działa nasze IT

Usługi świadczone przez Exigo wyróżniają się niezawodnością i wysoką jakością, co zostało potwierdzone pozytywnymi opiniami od naszych klientów. Zapewniamy nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania infrastruktury IT, co umożliwia skuteczne zarządzanie zasobami IT oraz zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w przedsiębiorstwach. W ramach obsługi informatycznej na terenie Służewca oferujemy:

 • Na bieżąco opiekujemy się systemami informatycznymi i sprzętem firmowym.
 • Oferujemy usługi naprawy komputerów i laptopów.
 • Udzielamy konsultacji w zakresie odpowiedniego wyboru sprzętu i oprogramowania.
 • Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie i sprzęt.
 • Monitorujemy i błyskawicznie reagujemy na usterki oprogramowania oraz awarie sprzętu.

Dysponujemy doświadczeniem w obsłudze różnych branż i sektorów, co umożliwia dostosowanie usług do charakteru działalności klienta oraz specyfiki wykorzystywanego przez niego oprogramowania specjalistycznego. Nasza obsługa informatyczna może być realizowana na miejscu klienta lub zdalnie, co gwarantuje elastyczność i natychmiastową reakcję na potrzeby przedsiębiorstw.

Zobacz jak szybko jesteśmy w stanie dojechać do Służewca

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom

  Niniejszym udzielam referencji firmie Exigo, która dostarcza nam profesjonalnej obsługi IT. Jako biuro księgowe i doradztwa podatkowego przetwarzamy cyfrowo bardzo dużą ilość danych wrażliwych i poufnych...

  TWR Sp. z o.o.