Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

Obsługa IT dla firm – Usługi informatyczne na Mokotowie

Firma Exigo Sp. z o. o. jest wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw, świadcząc usługi outsourcingu IT obejmujące wsparcie w zakresie helpdesku, ciągłą pomoc dla użytkowników oraz wykonywanie zadań administracyjnych powierzonych przez wewnętrzne działy IT klientów.

W kontekście obsługi klientów na terenie Mokotowa, Exigo oferuje wysokiej jakości usługi informatyczne, obejmujące elastyczne wsparcie techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno w formie zdalnej, jak i bezpośredniej.

Dlaczego warto skorzystać z obsługi IT Exigo?

Usługi IT Exigo zalety:

Oszczędność – zewnętrzne usługi IT są tańsze w porównaniu do zatrudnienia i utrzymania specjalisty lub zespołu specjalistów

 

Skalowalność i elastyczność – łatwo zmienić zakres i ilość świadczonych usług w zależności od naszego aktualnego zapotrzebowania

 

Dostęp do wiedzy i ekspertów z różnych specjalizacji IT: sieci, serwery, komputery osobiste, strony www, oprogramowanie

 

Usługi IT – dla kogo?

Małe firmy i StartUp’y, których nie stać na duży wydatek jakim jest zatrudnienie informatyka lub całego zespołu specjalistów zazwyczaj korzystają z rozwiązań które oferuje zewnętrzna obsługa informatyczna.

Duże przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje często przekazują część lub wszystkie zadania związane z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą informatyczną, wybierając zewnętrzne wsparcie IT. (Na przykład dla lokalnych oddziałów lub jako pomoc dla wewnętrznego działu IT)

Podmioty chcące skupić się w 100% na swojej statutowej działalności, np. firmy księgowe, programistyczne, instytucje kulturalne, teatry, orkiestry najchętniej wybierają kompleksowe usługi informatyczne.

Sprawdź dlaczego obsługa informatyczna jest taka przydatna

Exigo dla Mokotowa - tak działa nasze IT

Usługi świadczone przez Exigo charakteryzują się punktualnością i wysoką jakością, co zostało potwierdzone przez referencje od dotychczasowych klientów. Dostarczamy innowacyjne narzędzia do nadzorowania i zarządzania infrastrukturą informatyczną, co umożliwia efektywne gospodarowanie zasobami IT oraz zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w przedsiębiorstwach klientów. W ramach obsługi informatycznej na Mokotowie, oferujemy następujące usługi:

 • Stała opieka nad systemami informatycznymi oraz sprzętem firmowym;
 • Naprawa komputerów i laptopów;
 • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania;
 • Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz sprzętu;
 • Monitoring i natychmiastowa reakcja na usterki oprogramowania oraz awarie sprzętu;

 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w obsłudze różnorodnych branż, jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do specyfiki działalności klienta oraz stosowanego przez niego wyspecjalizowanego oprogramowania. Zapewniamy elastyczną obsługę informatyczną, dostępną zarówno na miejscu klienta, jak i zdalnie, co gwarantuje szybką reakcję i dostosowanie się do potrzeb przedsiębiorstw.

Zobacz jak szybko jesteśmy w stanie dojechać do Mokotowa

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom

  Niniejszym udzielam referencji firmie Exigo, która dostarcza nam profesjonalnej obsługi IT. Jako biuro księgowe i doradztwa podatkowego przetwarzamy cyfrowo bardzo dużą ilość danych wrażliwych i poufnych...

  TWR Sp. z o.o.