Biuro: ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa

509-545-000 biuro@exigo.pl

Obsługa informatyczna dla firm – Usługi IT w Piasecznie

Firma Exigo Sp. z o.o. jest liderem w świadczeniu zaawansowanych usług informatycznych dla biznesu, oferując szeroki zakres wsparcia IT poprzez outsourcing. Nasze usługi są skierowane do przedsiębiorstw, które poszukują niezawodnego partnera w zakresie helpdesku, zapewnienia ciągłości operacyjnej oraz realizacji zadań administracyjnych. Dla klientów z Piaseczna, Exigo dostarcza usługi informatyczne na najwyższym poziomie, łącząc zdalne i lokalne wsparcie techniczne, aby jak najlepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby każdej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z usług IT Exigo?

Usługi IT Exigo zalety:

Oszczędność – zewnętrzne usługi IT oferowane przez Exigo pozwalają na oszczędności w porównaniu z kosztami zatrudnienia i utrzymania specjalisty lub zespołu specjalistów.

 

Skalowalność i elastyczność – łatwo zmienić zakres i ilość świadczonych usług w zależności od naszego aktualnego zapotrzebowania

 

Dostęp do wiedzy i ekspertów z różnych specjalizacji IT: sieci, serwery, komputery osobiste, strony www, oprogramowanie

 

Usługi IT – dla kogo?

Małe firmy i StartUp’y, których nie stać na duży wydatek jakim jest zatrudnienie informatyka lub całego zespołu specjalistów zazwyczaj korzystają z rozwiązań które oferuje zewnętrzna obsługa informatyczna.

Duże firmy i korporacje międzynarodowe bardzo często delegują część lub całość zdań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą informatyczną wybierając zewnętrzne wsparcie IT. (Np. dla lokalnego oddziału, lub jako pomoc dla własnego działu IT)

Podmioty chcące skupić się w 100% na swojej statutowej działalności, np. firmy księgowe, programistyczne, instytucje kulturalne, teatry, orkiestry najchętniej wybierają kompleksowe usługi informatyczne.

Zobacz, dlaczego obsługa informatyczna jest ważna dla firmy

Zaawansowane rozwiązania IT dla firm z Piaseczna – Oferta Exigo

Exigo Sp. z o.o. definiuje nową jakość w zakresie profesjonalnych usług IT, dedykowanych sektorowi B2B, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Piaseczna. Nasza oferta to efekt zaangażowania w outsourcing IT, obejmujący kompleksowe wsparcie helpdeskowe, niezawodną asystę użytkowników oraz efektywne wykonywanie zadań administracyjnych na zlecenie wewnętrznych struktur organizacyjnych naszych klientów.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań IT, zaprojektowanych z myślą o maksymalizacji efektywności i bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw na terenie Piaseczna. W naszej ofercie znajduje się:

 • Profesjonalne zarządzanie i utrzymanie systemów informatycznych oraz aktywów sprzętowych;
 • Specjalistyczne usługi naprawcze dla komputerów stacjonarnych i przenośnych;
 • Ekspertyzy i doradztwo w zakresie selekcji optymalnego sprzętu i oprogramowania;
 • Precyzyjna instalacja oraz konfiguracja systemów informatycznych i komponentów sprzętowych;
 • Proaktywny monitoring systemów z szybkim reagowaniem na wszelkie anomalie i awarie;

 

Odkryj, jak nasza unikalna ekspertyza branżowa może odmienić Twoje IT. Dostosowując nasze usługi do specyficznych potrzeb Twojej działalności, oferujemy wsparcie zdalne oraz na miejscu, gwarantując maksymalną adaptację do Twoich wymagań biznesowych. Z nami, Twoja firma zyska na błyskawicznej reakcji na zmiany i niezawodności wsparcia IT, niezbędnej w dynamicznym środowisku rynkowym.

Zobacz jak szybko jesteśmy w stanie dojechać do Piaseczna

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Nazywam się Krzysztof Zygner. W Exigo odpowiadam za pierwszy kontakt z Klientem i zapraszam Cię do rozmowy.
Ja to ja – jestem autentyczny, nie jestem automatem ani robotem.

Zadzwoń lub napisz do mnie.
+48 509 545 000  Świadczą o nas nasze dokonania, mówią o nas nasi Klienci:

  ...wdrożyli u nas rozwiązania chmurowe i systemy do pracy zdalnej na długo przed pandemią Covid-19. Wraz z usługami dostarczają nowoczesne narzędzia do zarządzania i monitorowania całej infrastruktury informatycznej w różnych lokalizacjach.

  SCM Poland

  Z przyjemnością udzielam referencji firmie Exigo, która świadczy dla nas usługi informatyczne w zakresie helpdesku i bieżącej pomocy użytkownikom a także wykonuje prace administracyjne zlecone przez nasz wewnętrzny dział IT.

  Creditstar Poland Sp. z o.o.

  Korzystamy z usług firmy Exigo w zakresie Outsourcingu IT od ponad sześciu lat i z przyjemnością rekomenduję tego parrnera biznesowego. Jesteśmy częścią dużej międzynarodowej grupy kapitałowej i wymagamy wsparcia w zakresie bieżącego Helpdesku...

  Assa Abloy Entrance System Poland Sp. z o.o.

  Od samego początku naszej współpracy Exigo dało się poznać jako rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że jako międzynarodowy koncern farmaceutyczny wymagamy dostosowania jakości obsługi...

  Icon S.A.

  Zawsze byliśmy zadowoleni z zaangażowania i poziomu wiedzy, oraz czasów reakcji. Wsparcie  w zakresie bieżącej obsługi użytkowników i administracji serwerami to główna część usług z których korzystamy....

  ELTRI Sp. z o.o.

  Usługi świadczone przez Exigo są terminowe i wysokiej jakości, a firma przez cały okres trwania umowy dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy...

  Teatr Rampa

  Z przyjemnością rekomenduję firmę Exigo – naszego kontrahenta w zakresie obsługi IT. Jako oddział międzynarodowego koncernu zabawkowego Hasbro mamy bardzo rozbudowaną i centralnie zarządzaną infrastrukturę IT.

  Hasbro Poland

  When we started our global business as Tranquini® back in 2017 we looked for an IT company that could provide IT services for over 150 people in several business units across all the Globe.

  Innoviom

  Niniejszym udzielam referencji firmie Exigo, która dostarcza nam profesjonalnej obsługi IT. Jako biuro księgowe i doradztwa podatkowego przetwarzamy cyfrowo bardzo dużą ilość danych wrażliwych i poufnych...

  TWR Sp. z o.o.